بنر کالاپمپ
اطلاعیه گروه صنعتی و بازرگانی کالاپمپ
فوریه 14, 2017
اشکالات متداول در پمپ های گریز از مرکز
مارس 19, 2017
امتیازات استفاده از پمپ ها و بوستر پمپ های اروپایی

 * بوسترپمپ های اروپایی


1- راندمان بالا به علت طراحی مدرن هیدرولیکی و الکتریکی و درنتیجه مصرف برق کمتر و کاهش هزینه های برق مصرفی بطور قابل توجه(حدود 30%)
2- استفاده از تابلو برق با توان کمتر و درنتیجه ارزانتز
3- استفاده از کابل نازک تر و درنتیجه ارزانتر. دربسیاری از پروژه ها که از پمپ های اروپایی استفاده نشده است، از کابل ها با سایز بزرگتر استفاده می شود و هزینه های گزافی بابت خنک کاری کابل ها و تابلوبرق ها در اتاق های کنترل ساختمان ها صرف شده است. 
4- عمر بالاتر و دوام بیشتر
5- اشغال نمودن جا و مکان کمتر. این پارامتر باعث ارزش افزوده بسیار زیادی برای سازندگان برج های مسکونی و تجاری مخصوصا در شهرهای بزرگ که قیمت زمین و محل بسیار بالا است خواهد شد.
6- استفاده از مواد استاینلس استیل در قطعات پمپ ها مخصوصا در پمپ های بکاررفته در بوسترست های ابرسانی و اتش نشانی که باعث راندمان بالاتر، دوام و عمر بیشتر، پوشش دادن استانداردها در زمینه بهداشتی و اتش نشانی
7- کوپل و اتصال پمپ و موتور در کارخانه اروپایی سازنده بصورت فابریک و استاندارد که به تایید مهندسین ارشد تاسیسات کشور امتیاز مهمی محسوب میشود.
8- استفاده از مکانیکال سیل های فابریک اروپایی و استاندارد و مورد تایید شرکت سازنده پمپ و نصب آن برروی پمپ ها در شرکت سازنده اصلی
9- صدای بسیار کمتر الکتروپمپ های اروپایی نسبت به نمونه های داخلی

امتیازات استفاده از پمپ ها و بوستر پمپ های اروپایی

کالاپمپ، تخصصی ترین مرکز مشاوره، تامین و تعمیر انواع پمپ و موتور آلات صنعتی در ایران

AfghanistanIraq