امتیازات استفاده از پمپ ها و بوستر پمپ های اروپایی
فوریه 19, 2017
بنر کالاپمپ

بنر کالاپمپ

شرکت ها و همکاران محترم فعال در زمینه پروژه های صنعتی، ساختمانی و آتش نشانی

با سلام
احتراماٌ به استحضار می رساند گروه صنعتی و بازرگانی کالاپمپ با استفاده از تجربه و تخصص کارشناسان خود با سابقه بیش از 15 سال در صنعت تاسیسات کشور، آمادگی کامل خود را درزمینه ارایه مشاوره تخصصی، انتخاب، فروش و اجرای سیستم های پمپاژ اعلام می دارد.
مشاوره جهت انتخاب مناسب پمپ ها براساس راندمان بالاتر، توان مصرفی پایین، عمر بالا، قیمت مناسب، هزینه های نگهداری کمتر و موجودی انبار (زمان تحویل کوتاهتر) داده می شود.
در زیر زمینه های فعالیت تخصصی و حرفه ای این مجموعه تقدیم حضور می گردد:
. 1- ارایه پمپ های Xylem و AC Fire آمریکا و LOWARA ، Pentax و SAER ایتالیا و Vogel Pumpen اتریش از شرکت های معظم درصنعت پمپ سازی دنیا جهت پوشش نیاز صنایع مختلف
2- ارایه پمپ های زمینی براساس استاندارد EN-733 و Erp2009/125/EC با موتورهای IE3 از توان 7.5 تا 400KW با دبی تا 2900m3/h  و فشار تا 13Bar.
پمپ زمینی 3- پمپ های استاینلس استیل طبقاتی ایستاده و افقی با دبی تا 700m3/h  و فشار تا 60Bar جهت مصارف ساختمانی، دستگاه های تصفیه آب صنعتی و آتش نشانی.
پمپ های استاینلس استیل طبقاتی
4- واردات پمپ های توربینی با دبی تا 30,000m3/h جهت پروژه های بزرگ آب و فاضلاب، نیروگاهی، معادن، صنایع فولاد و نفت و گاز.
5- پمپ های Split case مخصوص سیستم های آتش نشانی حرفه ای با دبی تا 5000m3/h  و فشار تا 22Bar با متریال های چدنی و برنزی تا 1500KW .
پمپ های Split case
6- واردات، طراحی و ساخت انواع بوسترپمپ های الکتریکی و دیزلی و دیزل پمپ ایتالیایی مطابق با استاندارد آتش نشانی EN12845 اروپایی و NFPA 20 آمریکایی.
بوسترپمپ های الکتریکی و دیزلی و دیزل پمپ بوسترپمپ های الکتریکی و دیزلی و دیزل پمپ 7- ارایه پمپ های شناور غوطه ور استاینلس استیل با راندمان های حدود 80 درصد با دبی تا 520m3/h و هد تا 700m جهت کاربرد های کشاورزی، آب و فاضلاب، آتش نشانی، نفت و گاز و آبرسانی.
پمپ های شناور غوطه ور استاینلس استیل -8 ارایه پمپ های کفکش و لجن کش با متریال های مختلف با مارک های Lowara و Pentax ایتالیا و Flygt سوئد.
پمپ های کفکش و لجن کش 9- طراحی و ساخت قطعات ریخته گری با متریالهای مختلف چدنی، برنزی و استاینلس استیل جهت کاربرد در صنایع مختلف.
10- خدمات مهندسی نصب و راه اندازی و پروژه های نگهداری و تعمیرات سیستم های پمپاژ در صنایع مختلف آب و فاضلاب، ساختمان، فولاد، نفت و گاز و پتروشیمی.
و...

کالاپمپ، تخصصی ترین مرکز مشاوره، تامین و تعمیر انواع پمپ و موتور آلات صنعتی در ایران

AfghanistanIraq